Aktuální týden
43.TÝDEN
23.10.2021

 

27.10. - 29.10. Podzimní prázdniny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Přehledný kalendář akci 2021-2022

Organizační kalendář

 
 
Loga projektů

 

Externí odkazŠkola pro všechny - I, II

Externí odkazInkluze do škol

 

 

Volný čas

 

Tvořivá matematika

 

Ovoce do škol    Nadace ČEZ
           


EU peníze do škol



Externí odkazObědy pro děti

  

 
 
Školní hymna

Logo školy

 
 
Sitemap
Mapa webu
A
A
A

Absolventi 2021-2022

Vloženo: 2.10.2021 | Autor: Prusa| Zobrazeno: 26x |

 
 

Absolventi 2020-2021

Vloženo: 2.7.2021 | Autor: Prusa| Zobrazeno: 816x | Upravil: Prusa

 
 

Absolventi 2019-2020

Vloženo: 17.11.2020 | Autor: Prusa| Zobrazeno: 430x | Upravil: Prusa

 
 

Absolventi 2018-2019

Vloženo: 20.8.2019 | Autor: Prusa| Zobrazeno: 1408x | Upravil: Prusa

 
 

Absolventi 2017-2018

Vloženo: 30.8.2018 | Autor: Prusa| Zobrazeno: 1750x | Upravil: Prusa

 
 

Absolventi 2016-2017

Vloženo: 3.7.2017 | Autor: Prusa| Zobrazeno: 2463x | Upravil: Prusa

 
 

Absolventi 2015-2016

Vloženo: 5.7.2016 | Autor: Prusa| Zobrazeno: 3936x |

 
 

Absolventi 2014-2015

Vloženo: 3.7.2015 | Autor: Prusa| Zobrazeno: 4521x |

 
 

Školní rok 2013–2014

Vloženo: 25.11.2014 | Autor: Neznámý| Zobrazeno: 4478x |

 
 

Školní rok 2012–2013

Vloženo: 25.11.2014 | Autor: Neznámý| Zobrazeno: 4645x |

 
 
12 ... 7
Celkem: 67 článků

Absolventi 2020-2021

Vloženo: 2.7.2021 | Autor: Prusa| Zobrazeno: 816x | Upravil: Prusa

9.A – Mgr. Ludmila Klatovská

Bačkovský Miroslav, Brzobohatá Lucie, Cestr Jan, Dítková Martina, Dvořáková Sára, Fumfálková Eliška, Gallertová Klára, Haltuf Václav, Hladíková Šárka, Hlaváč Jakub, Hrabě Jan, Jandová Barbora, Kolandová Barbora, Kučera Matěj, Křivánek Matyáš, Labutová Eliška, Lupínek Matěj, Pacovský Jakub, Šulc Vladimír, Uhlík Michal, Unger Matyáš, Vlčková Natálie, Vyskočil Ondřej Josef, Wiedermannová Simona

 

 9.B – Mgr.  Josef Pícha

Dvořák Miroslav, Hlavsa Lukáš, Hohlbergerová Sára, Hylák Lukáš, Janák Jiří, Kajzr Jaroslav, Kolofík Matěj, Krupička Tomáš,  Loubek Kryštof, Lipovská Dana, Macháčková Irena, Mykulyak Inna, Nedělková Ema, Novák Petr, Pajer Ivan, Petrová Karolína, Rejchrt Martin, Roubalová Anna, Synková Barbora, Štěpánková Nikola, Vávrová Vendula, Vicány Samuel, Votava Martin, Utratilová Eliška, Znamínková Klára