Aktuální týden
49.TÝDEN
2.12.2022

 

6.12. IT soutěž EAO Děčín, výběr 9.roč. (8.00)

7.12. Projektový půlden SZŠ Děčín, 9.roč. (7.50)

7.12. Olympiáda Čj školní kolo (14.00)

8.12. Školská rada (14.00)

8.12. Autorské fórum (16.00)

11.12. Koncert Yxes Joke, Zámek DC (15.00)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Přehledný kalendář akci 2022-2023

Organizační kalendář

 
 
Loga projektů

 

 

 

 

 

Externí odkazŠkola pro všechny - I, II

Externí odkazInkluze do škol

 

 

Volný čas

 

Tvořivá matematika

 

Ovoce do škol    Nadace ČEZ
           


EU peníze do škol



Externí odkazObědy pro děti

  

 
 
Školní hymna

Logo školy

 
 
Sitemap
Mapa webu
A
A
A

Školní rok 2011–2012

Vloženo: 25.11.2014 | Autor: Neznámý| Zobrazeno: 4646x |

 
 

Školní rok 2010–2011

Vloženo: 25.11.2014 | Autor: Neznámý| Zobrazeno: 4898x |

 
 

Školní rok 2009–2010

Vloženo: 25.11.2014 | Autor: Neznámý| Zobrazeno: 5256x |

 
 

Školní rok 2008–2009

Vloženo: 25.11.2014 | Autor: Neznámý| Zobrazeno: 4627x |

 
 

Školní rok 2007–2008

Vloženo: 25.11.2014 | Autor: Neznámý| Zobrazeno: 4468x |

 
 

Školní rok 2006–2007

Vloženo: 25.11.2014 | Autor: Neznámý| Zobrazeno: 4889x |

 
 

Školní rok 2005–2006

Vloženo: 25.11.2014 | Autor: Neznámý| Zobrazeno: 4137x |

 
 

Školní rok 2004–2005

Vloženo: 25.11.2014 | Autor: Neznámý| Zobrazeno: 4209x |

 
 

Školní rok 2003–2004

Vloženo: 25.11.2014 | Autor: Neznámý| Zobrazeno: 3837x |

 
 

Školní rok 2002–2003

Vloženo: 25.11.2014 | Autor: Neznámý| Zobrazeno: 3819x |

 
 
123 ...7
Celkem: 67 článků

Absolventi 2020-2021

Vloženo: 2.7.2021 | Autor: Prusa| Zobrazeno: 4420x | Upravil: Prusa

9.A – Mgr. Ludmila Klatovská

Bačkovský Miroslav, Brzobohatá Lucie, Cestr Jan, Dítková Martina, Dvořáková Sára, Fumfálková Eliška, Gallertová Klára, Haltuf Václav, Hladíková Šárka, Hlaváč Jakub, Hrabě Jan, Jandová Barbora, Kolandová Barbora, Kučera Matěj, Křivánek Matyáš, Labutová Eliška, Lupínek Matěj, Pacovský Jakub, Šulc Vladimír, Uhlík Michal, Unger Matyáš, Vlčková Natálie, Vyskočil Ondřej Josef, Wiedermannová Simona

 

 9.B – Mgr.  Josef Pícha

Dvořák Miroslav, Hlavsa Lukáš, Hohlbergerová Sára, Hylák Lukáš, Janák Jiří, Kajzr Jaroslav, Kolofík Matěj, Krupička Tomáš,  Loubek Kryštof, Lipovská Dana, Macháčková Irena, Mykulyak Inna, Nedělková Ema, Novák Petr, Pajer Ivan, Petrová Karolína, Rejchrt Martin, Roubalová Anna, Synková Barbora, Štěpánková Nikola, Vávrová Vendula, Vicány Samuel, Votava Martin, Utratilová Eliška, Znamínková Klára