22.TÝDEN
28.5.2022

31.5.   Dětský den na lodi - 2.A,B, 3.B a 5.A (7.45-12.30)

31.5.-1.6.  Výlet Srbská Kamenice - 5.B

1.6.    Projektový den-Mezinárodní den dětí (výuka 1.-2.roč. do 11.40, 3.-5.roč. do 12.35, 6.-9.roč. do 13.30 hod.), výjezdy mimo Děčín jsou podle vlastního harmonogramu

1.6.    ZOO Děčín  - 1.A,B

1.6.    Výlet Opárenské údolí - 6.B

1.6.-3.6.    Jazykový Camp a výlet Knesplíkov - 7.A,B

1.5.-2.6.  Výlet Srbská Kamenice - 5.A

3.6.-4.6.  Výlet Staré Splavy -4.A

Přehledný kalendář akci 2021-2022

Organizační kalendář

Externí odkazŠkola pro všechny - I, II

Externí odkazInkluze do škol

Externí odkazObědy pro děti

Školní hymna

Logo školy

E-učebnice

Elektronickou učebnici jsme začali vytvářet v rámci projektu Evropské peníze do škol (známý spíše pod označením "Šablony") v letech 2010-2012. Snažili jsme se vytvořit materiály (tzv. DUM - digitální učební materiály), které by umožňovaly rychlý přístup ke vzdělávacím informacím a odkazům, které by pomáhaly  při vlastní  výuce, ale zároveň také sloužily žákům k samostatné práci, opakování (ideální např. v době nemoci).

Ve vytváření DUM učebnice jsme pokračovali i po skončení projektového období s cílem dokončit výraznou většinu témat jednotlivých předmětů. DUM byly vytvářeny podle jednotné šablony tak, aby se v nich žáci dobře orientovali. Rozhodně nezahrnují kompletní látku dle RVP , ale lze je vnímat spíše jako digitální "sešit" nejhlavnějších témat a rozhodujících informací pro správnou orientaci ve zvolené problematice.

Věříme, že se  tyto digitální učební materiály  stanou  zajímavou pomůckou našich žáků.