27.4.2024

2.5.  IPS-8.C (8.00-10.00)

3.5.  Akademie-generální zkouška (8.00 - 11.30), 1.představení (16.00), 2.představení (18.00)

Červen 2007

Vloženo: 25.11.2014 | Autor: Neznámý| Zobrazeno: 4313x |

Základní škola Děčín 6, Na Stráni 2, 405 02

Zápis z jednání školské rady

Dne 8.6.2007 se na své schůzi sešla školská rada svolaná jejím předsedou Janem Wisurou. Zástupci školské rady se sešli v plném počtu. Na zasedání školské rady byl pozván ředitel školy Mgr.Vít Průša.

A/ zástupci rodičů: Jan Wisura Mgr. Pavlína Gruberová B/ zástupci MÚ: Hana Hammerlová Ing. Martina Škařupová C/ zástupci ZŠ: Mgr Yveta Hercogova Mgr.Drahomíra Pá­rová

Program a průběh jednání:

1. Schválení programu
  2. Kontrola zápisu jednání školské rady ze dne 2.3.2007

Problematika bezpečné cesty našich žáků není stále vyřešena. Byla provedena urgence řešení na MM Děčín, ale Magistrát neodpověděl.

Byl proveden pohovor s asi třiceti žáky 9.ročníků. Výsledky nebudou poskytnuty veřejnosti.

Během Dne AJ některé děti 7.-9. roč. navštívily Dánsko.

3. Rozpočet na rok 2007 Rozpočet na tento rok je vyrovnaný.

4. Projekt Sokrates Škola plánuje navázat v rámci projektu Sokrates bližší spolupráci se školou v Dánsku.

5. Testy Cermat Letos podruhé se škola zúčastnila celorepublikových testů Cermat. Žáci uspěli a škola se tak zařadila k lehce nadprůměrným školám.

6. Personální obsazení školy pro rok 2007/2008 Vyučující 1.stupně jsou plně kvalifikovaní. Jedno místo je zatím neobsazené. K částečně neobsazeným aprobacim na 2. stupni patří anglický jazyk, tělesná výchova, zeměpis a dějepis. Psycholožka školy odchází na MD.

7. Vlastní hodnocení školy Návrh vlastního hodnocení školy bude poslán členům rady e-mailem. Členové se k němu budou moci vyjádřit na příští školní radě.

8. Údržba v roce 2007 Na škole byl proveden energetický audit. V učebně PC2 budou vyměněna 2 okna. Je plánovaná rekonstrukce WC ve školní družině. Na prázdniny je naplánované malování chodby, PC2, sborovny a kanceláře školy.

9. Aktuální ŠVP

10. Závěr Členové školské rady se usnesli, že její další schůzka bude naplánovaná na druhou polovinu září 2007.

Zápis provedla: Mgr. Drahomíra Párová

Předseda: Jan Wisura