Rekonstrukce sportovně-dopravního hřiště!

Hotové by mělo být ve školním roce 2017/2018.

LVK  2017/2018

ani sníh krtečkovi nevadí... a špízuje a špízuje.....  :-D

Chcete něco k videjkám sdělit krtkům?

krtek@zsnastrani.cz

24.3.2018

21.5. - 22.5.  Školní výlet 5.A - Vysoká Lípa

21.5.   Dětský den 1.A,B - studenti EAO (10.00)

21.5.   Jarmark 4.A ve Spořitelně  (15.00 - 17.00)

24.5.   Školní parlament (7.15)

24.5.   Dofocení tříd (9.00)

24.5.   Školská rada (14.00)

24.5.   Otevření dopravního hřiště (15.00)

Inkluze do škol

Letś Speak Together

RAMPS-VIPIII

Spolupracující organizace

Jsme členy

E-učebnice

Elektronickou učebnici jsme začali vytvářet v rámci projektu Evropské peníze do škol (známý spíše pod označením "Šablony") v letech 2010-2012. Snažili jsme se vytvořit materiály (tzv. DUM - digitální učební materiály), které by umožňovaly rychlý přístup ke vzdělávacím informacím a odkazům, které by pomáhaly  při vlastní  výuce, ale zároveň také sloužily žákům k samostatné práci, opakování (ideální např. v době nemoci).

Ve vytváření DUM učebnice jsme pokračovali i po skončení projektového období s cílem dokončit výraznou většinu témat jednotlivých předmětů. DUM byly vytvářeny podle jednotné šablony tak, aby se v nich žáci dobře orientovali. Rozhodně nezahrnují kompletní látku dle RVP , ale lze je vnímat spíše jako digitální "sešit" nejhlavnějších témat a rozhodujících informací pro správnou orientaci ve zvolené problematice.

Digitální učebnice ZŠ Na Stráni bude kompletně dokončena do kone roku 2014/20145. Další období (2015/2016) budeme ještě pokračovat v testování a pochopitelně aktulizování či odstraňování případných nedostatků.

Věříme, že se  tyto digitální učební materiály  stanou  zajímavou pomůckou našich žáků.